Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.01.2014, 10:21   #7
melag
Fibaro
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,790
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Rozumiem że możesz mieć inne zdanie ale osobiście wolałbym żebyś podawał argumenty dlaczego argument z parametrem jitter
do Ciebie nie przemawia i o korekcji błędów jest naciągany.Jakie są twoje argumenty właśnie na takie ustawienia i interpretacje poza
suchym stwierdzeniem Twoich preferencji.
To nie są moje preferencje, a jak napisałem, próba wyjaśnienia kwestii interpretacji wyników. W pierwszym poście podałem źródła na które się powołuję. Od ponad trzech lat "rzeźbicie" testy, tak naprawdę nie znając parametrów do których należy się odnieść.

Wracając do prędkości skanowania, czy przy prędkości skanowania 2x nie działa układ korekcji? No przecież również działa! Jaka jest różnica w wynikach 2x do 4x, patrząc przez pryzmat korekcji tego nie wiemy.
Podałem przykład parametru jitter, który w ustawieniach ODC defaultowo ustawiony jest na 4x:
-jitter.png
Stąd można przypuszczać, że również defaultowa prędkość skanowania płyty to 4x .
Oczywiście nikt Ci nie zabroni skanowania 2x, również nie twierdzę, że 4x jest jedyną słuszną prędkością skanowania.
Ciekawi mnie tylko skąd wzięła się ta prędkość 2x, skoro "cały świat" jako default uznaje 4x?

Cytat:
Już to zaznaczyłem to jest tylko moje zdanie i dlaczego tak uważam i jego nie zmienię na pewno dlatego że gdzieś ktoś inaczej testuje .
I masz do tego prawo, ale nie wciskajmy ludziom ciemnoty.

No offense!
melag jest offline   Odpowiedz cytując ten post