Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.01.2014, 18:56   #24
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez melag Podgląd Wiadomości
@czary2mary - >>KLIK<<
Za specjalnie nie wiem do czego mam się tam odnieść.
Jak już podkreślałem nie wiemy które błędy które koryguje Lite-on są błędami
płyty a które odczytu-suma tych błędów tworzy ilość błędów w ODC.
Do póki odczyty napędów Lite-on nie będą powtarzalne w granicach +- 20% testy na nich są amatorką i jakiekolwiek ustalanie reguły również .
Prędkość i gęstość danych na BD być może powoduje kłopoty Lite-onów a może wszystko po trochę -ja nie wiem .

Chipsety użyte w nowych LG i Pioneer pozwalają na testy ale albo są zablokowane albo mechanizm korekcji nie zwraca błędów w tych konstrukcjach.
Prawdopodobnie taki stan jaki mamy dziś już zostanie
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post