Dyskusja: Który smartfon ?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.01.2014, 15:29   #24
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,061
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Z moim abonamentem i telefonem u pomarańczowych jakaś porażka totalna , najpierw sami J'ke mi zaproponowali ,
w sumie to się już napaliłem a teraz nie mają od grudnia czekam i póki co mam ich w (_!_) ,

trochę się bawiłem xperią T od kumpeli i postanowiłem sobie takiego w abonamencie sprawić ,
dzwonie do pomarańczowych - nie maja, w t-debi*e maja ,ale przy abonamencie za 79zł ten smart fone kosztuje ponad 1K
i jest to jeszcze model który ktoś zwrócił po 10 dniach

patrząc na allegro nowy aparat bez zobowiązania można kupić w granicach 800zł

no nie mogę z nimi, kupie sobie aparat i wezmę tani abonament , jak nie chcą moich pieniędzy to nie
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post