Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.01.2014, 17:22   #13
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Moje domysły opieram na tym, że miałem również bardzo dziwny przypadek u znajomego nagle ni z tego ni z owego przestawały działać różne urządzenia pod USB, a cała reszta działała. Robiłem różne kombinacje z podłączonymi urządzeniami i jak dobrze pamiętam działały wspólnie tylko dwa, sprawdziłem to także pod różnymi systemami live cd i dalej było to samo. Później jakoś przypadkiem przełączyłem w biosie USB na 1.1 i o dziwo ponownie wszystkie urządzenia ruszyły. Na koniec podkusiło mnie jeszcze na podmiankę zasilacza i okazał się to strzał w dziesiątkę - USB działa od wtedy normalnie i nie występują z nim żadne problemy.

PS Z tego co pamiętam bo było to już dość dawno to jak urządzenie nie działało to wyświetlało się w menedżerze urządzeń ale nie można było zainstalować sterowników tylko nie pamiętam czy jego identyfikator wystąpienia był wtedy normalnie widoczny...
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post