Dyskusja: Jaki NAS?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.01.2014, 11:35   #9
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez sylb Podgląd Wiadomości
Aby nie było wymieniłem go na Zyxela 325 (2 zatoki), transfer 40-50MB błąd w torrencie nadal.
To zainstaluj Transmission - jest w pakietach. Do wygody jeszcze Transmission Remote GUI i nic więcej do szczęścia nie trzeba.

Niedawno bawiłem się Zyxelem NSA310. Nic specjalnego.
Prędkość samba/ftp podobna 30-40MB/s (częste narzekania co do szybkości 10-12MB/s wszelkich NASów wynikają z podłączenia do sieci 100mbps i lamerstwa userów).
Bezproblemowo chodzi Samba, ftp, DLNA, Transmission (wbudowanego klienta nie sprawdzałem). iTunes, time machine, word press i wielu innych rzeczy nie testowałem.
Podobno można postawić na tym Debiana i mieć serwer linuxowy pełną gębą.
Nic specjalnego, do puki nie dowiedziałem się, ile to cudo kosztowało. <300 zł z 500GB dyskiem robi wrażenie.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post