Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.01.2014, 19:19   #56
jarek1234
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 19.09.2012
Posty: 27
jarek1234 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ok mam problem. Przetestowałem trochę ten emulator zachciałem wgrać grę ps2 ntsc-j której nie ma w us/palu do hdd PS2 jako ps2 i mam taki oto komunikat: "Bad APA partition table." gdy próbuję się połączyć w HDL_DUMB 0.8.6 klikając Attach. Wcześniej przed POPS wszystko było ok. Więc wyciąłem folder POPS z hdd0 i wkleiłem na pendrive. Usunąłem partycje PP.NAZWA_GRY i uruchomiałem HDLoader aby "przymuliło" zmiany i nadal gdy uruchomię HDL_DUMB 0.8.6 klikając Attach otrzymuję komunikat: "Bad APA partition table."

Wyczytałem, że:

"Yeah definately. POPS writes to __common to create VMCs. If the __common partition is above the LBA48 limit, it would ruin the APA table. I think that WinHIIP should be able to rebuild the APA table and fix broken checksums."

Oraz:

"use winhiip to correct the bad partition table"

Ok, teraz siedzę kilka godzin i nie mogę połączyć się po kablu z WinHiipem. W opcjach ma PS2 IP Addrss lecz same 0.0.0.0 i nie da się nic zmienić.

Moje pytanie brzmi czy da się połączyć z WinHiipem po kablu aby naprawić "Bad APA partition table." i jak to zrobić. Ewentualnie gdy się nie da, jak mógłbym naprawić "Bad APA partition table." bez rozkręcania PS2, PC i skręcania z powrotem tego wszystkiego, może da się ręcznie lub z jakiegoś ELF naprawić to co popsuł jak mniemam POPS...
jarek1234 jest offline   Odpowiedz cytując ten post