Dyskusja: Który smartfon ?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.01.2014, 11:29   #38
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez wypalacz Podgląd Wiadomości
to jest nieprawda!!!

Odradzam lumię ze względu na kulawy windows phone. Ilość aplikacji na WP jest po prostu śmieszna w porównaniu z tym co jest w play market czy appstore. Zdecydowanie lepiej wziąć coś z androidem. W podobnej cenie można mieć galaxy trend http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8469819
Dopiero teraz zauważyłem odpowiedź. Ohoho jakie wzburzenie, kolejny fanboj Androida/iOSa? Przez właśnie takie osoby ludzie zniechęcają się do WP, a tak na prawdę system jest wystarczający dla większości użytkowników.

Może źle się wyraziłem, napisałem większość aplikacji jest dostępna, powinno być większość najpopularniejszych (oprócz oczywiście związanych z usługami G, bo G ma WP w dupie).

Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Nie chodzi o to aby mieć milion aplikacji w sklepie, ale o to aby mieć aplikacje których potrzebujemy lub chcemy mieć i używać telefonu bez problemów .

Co z tego że Android ma dużo gier, skoro i tak nie gram? A aplikacji mam zainstalowanych ze 20-30 i więcej nawet nie szukam.
Ano właśnie, u mnie jest podobnie. Aplikacje bankowe są, czytniki RSS są, nawigacja jest, TeamViewer jest, klient poczty i dostęp do internetu jest, od czasu do czasu jakaś gierka. Czego potrzebuję więcej?
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post