Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.01.2014, 21:34   #82
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
A ja zrobiłem inaczej. U mnie malina nie jest serwerem i dane idą w drugą stronę, z pc lub pendraka, a w przyszłości dysk jak tylko dorwę elektronikę z jakiejś obudowy sata-usb.
Przy materiale z zewnątrz - PC/Smartfon najlepiej jest używać DLNA a nie bawić się w sambe czy inne. XBMC na malinie robi wtedy jako klient DLNA.

Cytat:
Ja mam wiedzę, nie jest na poziomie admina zajmującego się tym na co dzień, ale wiążę sznurki
Nie trzeba być adminem. Raspbian po instalacji to normalny linuch z graficznym pulpitem (jak chcesz tak używać). Doinstalowujesz paczkę xbmc, odpalasz ją i masz to samo co teraz + dodatkowe praktycznie nieograniczone możliwości
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post