Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.01.2014, 19:26   #21
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W przypadku Samsunga to nie do końca odświeżanie, oni nazwali to clear motion rate i odpowiada za odwzorowanie ruchu na ekranie niby w dynamicznych scenach, ale ja mam tak dziwnie, że widzę różnice nawet przy zwykłym ruchu kamery. Staruszce było wszystko jedno i wzięła dwusetkę, a ja nie mogę oglądać u niej telewizji, natomiast sam wziąłem 600, a długo biłem się z myślami czy nie wziąć 800, ale to kolejne +1Kzł.

Najlepiej sam wybierz się do jakiegoś sklepu dla idiotów i na ściance tv namierz obok siebie jakąś 200 i 600 Samsunga. Zwróć uwagę na rozmazywanie obrazu przy dynamicznych ruchach, porównaj i zdecyduj czy Ci przeszkadza to, czy 800 zł
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post