Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.02.2014, 22:54   #26
DarkSlide97
Kiedyś to było
 
Avatar użytkownika DarkSlide97
 
Data rejestracji: 17.11.2013
Posty: 1,912
DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Dodam jeszcze kilka.

Herbata. Na wieczór (zwłaszcza w jesień i w zimie) wypijam od 5 do 10 herbat jedna po drugiej. Obowiązkowo słodzone i gorące. Może to niezdrowe ale już się przyzwyczaiłem .

Potrafię zapamiętać bardzo skomplikowane kody, hasła (pamiętam CDKEYe do wszystkich Windowsów od XP i Office!), kody do WiFi, teksty piosenek (mogę odtworzyć sobie całą płytę ulubionego wykonawcy w głowie łącznie z podkładem). Natomiast potrafię zjeść obiad i na drugi dzień nie pamiętać co jadłem, lub nawet zapomnieć co było na lekcjach w szkole po wyjściu z niej:\.

Nigdy nie miałem problemów z szybkim zapisywaniem dyktowanego tekstu, gdyż mam w głowie rodzaj pamięci RAM. Mianowicie gdy słyszę tekst, i ktoś kończy wypowiedź to mam ją zapisaną w tej pamięci, zapisuję całą do zeszytu i pamieć się "czyści" automatycznie (nie wiem czy to dziwne, ale większość osób które znam ma z tym problem).
DarkSlide97 jest offline   Odpowiedz cytując ten post