Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.02.2014, 05:41   #77
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
czy ja wiem DVD+R nagrywa wyśmienicie :-)

tak czy owak kupie tego Pioneera 209

@Seku ten typ tak ma coraz gorsza optyka ląduje w napędach DVD i takie są tego efektyBardzo rzadko nowe modele dobrze radzą sobie z DL
Pogoń tego iHAS 124 D póki to drugi napęd po bogu iHAS-ie 124 B i wiara konsolowców w cudowną moc jego jeszcze silna że są w stanie za używany ten model wydawać ponad 100zł i kup sobie za to z 5 porządnych starych modeli

http://allegro.pl/nagrywarka-liteon-...947374820.html


.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post