Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.02.2014, 08:59   #49
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez S3bastian Podgląd Wiadomości
Dzień dobry.
Kolega powiedział mi, że mój odtwarzacz jest na liście "zainfekowanego" sprzętu, więc wzięliśmy się za testowanie. Nie wiem czy dobrze testowaliśmy (o czym dalej), w każdym bądź razie ściagnął gdzieś jakiś film, który znajdował się na liście zabezpieczonych filmów, przekonwertował samo video i zapisał jako *.mkv, nie ruszał angielskiego audio i tak mi to przesłał. Wrzuciłem to na zasób sieciowy podpięty do mojego odtwarzacza i przemordowałem się przy całym film, bo był z gatunku, którego nie lubię. Efekt? Nic nie widziałem, wszystko słyszałem.
Jaki z tego mam wyciągnąć wniosek? Źle testowaliśmy, bo zabezpieczenie działa tylko na nośniki optyczne, czy wzięliśmy zły materiał, który nie był zabezpieczony i dlatego nie było problemów?
Często jest tak że różne wydania mają rożne zabezpieczenia -w wielu przypadkach dźwięk zabezpieczony Cinavią jest tylko w wersji HD a pozostałe są wolne od tego zabezpieczenia -również film mógł zostać ściągnięty już zripowany w taki sposób aby zabezpieczenie zostało ukryte\uszkodzone-na pewno na podstawie tego co napisałeś nikt nie wyciągnie żadnego wniosku na 100%
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post