Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.02.2014, 20:22   #2745
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
[...]
Prawdę mówiąc to A robią naprawdę paskudne.
Chyba że ktoś lubi trawę pomalowaną krwią predatora .
Abstrahując od tego, że zdjęcie jest prześwietlone i wyciąganie wniosków na jego podstawie nie ma sensu, to patrząc na nie dochodzę do wniosku, że największą krzywdę kompaktom zrobili ludzie twierdzący, że 16MP w kompakcie jest absolutnie konieczne. Nie dość, że połowa tego to już by było za dużo, to jestem gotów się założyć o wszystko, że przy okazji lepsze zdjęcia by z tego wychodziły.

Jak patrzę co wypluwają współczesne kompakty, tak mniej więcej do 1000 zł, to mam wrażenie, że czas się zatrzymał jakieś 5 lat temu, albo nawet cofnął.

Wydaje mi się, że taniego kompakta można wybrać na zasadzie "który ładniejszy", albo w ogóle olać i trzaskać telefonem, wyjdzie na to samo

Jakiś czas temu napaliłem się na S100 IS, ale cena mnie przystopowała. Tyle kasy za kompakta... Bez przesady.

Andy, wybieraj między funkcjami które potrzebujesz. Potrzebujesz duży zoom, weź większy zoom, potrzebujesz stabilizację, weź stabilizację, potrzebujesz automatyczny upload na facebooka... Chyba wiesz o co mi chodzi. Na jakości zdjęcia dużej różnicy nie będzie.
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post