Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.02.2014, 12:17   #6
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,277
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez HALFandHALF Podgląd Wiadomości
Szlag by to jasny A nie jest to w przypadku BDR-TD05RT niedopisanie w specyfikacji lub problem softu? To z jednej strony. Z drugiej nawet jakby to szansa na nowy soft..... Jak ja nie lubię takich infantylnie kiczowatych firm pod klienta masowego... Ludzie budują audio pc, sprzedaż notebooków wrasta z roku na rok, wszystko ogółem idzie w minimalizację a porządnego slima to ze świecą szukać

BD-R 100GB to triple nie quad layer prawda czy się mylę? Błagam jakaś alternatywa w slimach oprócz Szajsunga, Asusa, LG, itp. "kultowych" producentów? Może Plextor? Jest w sumie jeszcze PAN-UJ-265 z slot load niestety ale za Panasonic chociaż stawiam go powyżej też nie pieję.

Nie wiesz czy nie zaistniał już gdzieś jakiś review czy inna rozpiska pod te 100GB i jakie slimy je obsługują?
Jeżeli dobrze pamiętam to jeszcze tylko ze slim-ów do laptopów BDXL wspiera
LG BT30N i jego OEM-y
http://www.lg.com/us/data-storage/lg-BT30N
Plextor już dawno (od 2005r) nie konstruuje własnych konstrukcji a ostatnie modele które się ukazały to OEM Lite-on a od dłużnego czasu nie ma w ofercie nowych modeli napędów optycznych.
Trzy firmy jeszcze wspierają konstruowanie i wprowadzanie nowych modeli BD na rynek -to LG ,Samsung ,Pioneer

Triple (TL) to XL 100GB a Quad (QL) to XL 128GB .
Zmiana softu w starych modelach nic nie da bo potrzebna jest mocniejsza i lepsza optyka do odczytu i zapisu takich płyt.
Choć ja osobiście nigdy na takim sprzęcie nie próbowałbym zapisywać płyt XL za 100zł-optyka w slimach zawsze jest dużo dużo gorsza niż w normalnych napędach i ryzyku błędu zapisu lub fatalnej jakości zapisu jest ogromne.
Podsumowując:
Do odczyty płyt BD XL się nada taki sprzęt -zapis to wielkie ryzyko
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post