Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.02.2014, 15:24   #7
HALFandHALF
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika HALFandHALF
 
Data rejestracji: 17.10.2008
Lokalizacja: To tu to tam... Z czasem tylko tam. Bo przeciez nie tu :)
Posty: 24
HALFandHALF zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
128GB... jasna cholera. Tegoż faktu nie zarejestrowałem Setka kosztuje +/- coś koło tego co piszesz. Najgorsze to to że te dane poupychane w pip. Ciekawe jak ma się toto realnie na przeciw błędom zapisu/odczytu. Na obecną chwilę chyba fucktycznie 25/50'ki to dobre, ekonomiczne i najbezpieczniejsze rozwiązanie do pakowania danych.

Plextor'a żal. Miała firma potencjał i nigdy nie zdarzyło mi się narzekać za czasów CD/DVD. Do czego to doszło żeby Pioneer przegrywał na gruncie z LG i Samsungiem chyba pora umierać

O Pioneera i te 100'ki dopytam u źródła bo autentycznie jakoś do mnie nie przemawia że nie łyka setek a specyfikacja może tą nowinkę pomijać-źle myślę? I już widzę jak odpowiedzą ale... Ty polecasz tego SN-506BB nad którym w zaistniałej sytuacji (i sam się dziwię że to piszę ) przyjdzie się zastanowić. Zewnętrzna mi się nie specjalnie widzi. Do PC audio odpada, do ThinkPada już prędzej bo miejsce pod HD bym zyskał. Też w sumie opcja....

PS. Dobrze widzę http://www.cmsdistribution.com/optic...slim-6x-bdrw2/ ? ...jeżeli tak faktycznie jest to taka informacja mnie pociesza i nie muszę degustować się Samsungiem

Ostatnio zmieniany przez HALFandHALF : 21.02.2014 o godz. 16:02
HALFandHALF jest offline   Odpowiedz cytując ten post