Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.02.2014, 07:40   #8
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez HALFandHALF Podgląd Wiadomości
128GB... jasna cholera. Tegoż faktu nie zarejestrowałem Setka kosztuje +/- coś koło tego co piszesz. Najgorsze to to że te dane poupychane w pip. Ciekawe jak ma się toto realnie na przeciw błędom zapisu/odczytu. Na obecną chwilę chyba fucktycznie 25/50'ki to dobre, ekonomiczne i najbezpieczniejsze rozwiązanie do pakowania danych.

Plextor'a żal. Miała firma potencjał i nigdy nie zdarzyło mi się narzekać za czasów CD/DVD. Do czego to doszło żeby Pioneer przegrywał na gruncie z LG i Samsungiem chyba pora umierać

O Pioneera i te 100'ki dopytam u źródła bo autentycznie jakoś do mnie nie przemawia że nie łyka setek a specyfikacja może tą nowinkę pomijać-źle myślę? I już widzę jak odpowiedzą ale... Ty polecasz tego SN-506BB nad którym w zaistniałej sytuacji (i sam się dziwię że to piszę ) przyjdzie się zastanowić. Zewnętrzna mi się nie specjalnie widzi. Do PC audio odpada, do ThinkPada już prędzej bo miejsce pod HD bym zyskał. Też w sumie opcja....

PS. Dobrze widzę http://www.cmsdistribution.com/optic...slim-6x-bdrw2/ ? ...jeżeli tak faktycznie jest to taka informacja mnie pociesza i nie muszę degustować się Samsungiem
Rzeczywiście w niektórych specyfikacjach zagranicznych w Pionkach podają obsługę BDXL -bardzo możliwe że tak jest bo to najnowszy slim Pioniera do laptoopów.
Choć nigdzie nie widzę oficjalnej specyfikacji tego modelu to chyba powinien obsługiwać BDXL bo slimy zewnętrzne tego modelu są oparte na tym samym modelu
Polskie specyfikacje w opisach sprzedawców nie podają niby tej obsługi ale często tak jest że sprzedawcy wstawiają stare opisy poprzednich wersji albo tylko to co są pewni że obsługuje
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post