Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.02.2014, 20:57   #51
mucio
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 22.02.2014
Posty: 29
mucio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Exclamation AnyDvd hd

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Często jest tak że różne wydania mają rożne zabezpieczenia -w wielu przypadkach dźwięk zabezpieczony Cinavią jest tylko w wersji HD a pozostałe są wolne od tego zabezpieczenia -również film mógł zostać ściągnięty już zripowany w taki sposób aby zabezpieczenie zostało ukryte\uszkodzone-na pewno na podstawie tego co napisałeś nikt nie wyciągnie żadnego wniosku na 100%
Właściwie to moje (pytanie) zakłopotanie, brzmi do całego tego tematu odnośnie cinawi..W tym momencie wydaje się że najlepszy program do usuwania tego typu zabezpieczenia jest Any Dvd HD. Lecz zaobserwowałem u siebie iż ten program posiada w ustawieniach opcje> zablokuj możliwość wykrywania cinavia< i tu powstaje pytanie ? Próbowałem przepuścić przez ten program film z dysku twardego poprzez napęd wirtualny z powrotem na dysk twardy i okazuje się ze cinavia nie została zablokowana ! Natomiast jak włączę film na Power DVD 13 i Any Dvd HD sygnał cinavia jest blokowany! Więc wychodzi na to iż nie ma możliwości zgrania filmu przy jednoczesnym zablokowaniu znaku wodnego cinavi! Chyba że się mylę ?? dodam tylko że posiadam licencje na Any Dvd HD
mucio jest offline   Odpowiedz cytując ten post