Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.02.2014, 15:08   #5
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Osobiście wcześniej brałem z Czystej Płyty (Henryx), przerzuciłem się na cdsklep ze względu na cenę (no niby tylko trochę taniej, ale przy moich zamówieniach, to niezłe setki mam zaoszczędzone) i jest kilka dziwnych zbiegów okoliczności.
Na 10 płyt DVD+R DL z cdsklepu połowa przy weryfikacji IMGBurnem trafiło do kosza.
Zmuszony byłem przez to wybrać się do najbliższego sklepu, gdyż były mi one potrzebne "na wczoraj" i kupić, niezależnie od ceny.
Trafiło na Komputronik, 10 na 10 bez problemu przeszły weryfikację.
Verbatimy DVD+R x16 box 100 szt. również z czystej płyty przy testach na moich litkach w nero DiscSpeed dawały lepsze rezultaty, te z cdsklepu przewyższyły nawet takie coś jak Platinum. Nie wiem czym to spowodowane, może faktycznie tylko zbieg okoliczności. Przyznam, że w piątek zamówiłem kolejne partie płyt z cdsklepu, w poniedziałek powinny być... kto wie, co to zrobi - jak mówią.
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post