Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.02.2014, 19:18   #201
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Jeszcze zapytam w sprawie tego przenoszenia danych.

Zaktualizowałem system (bardzo, bardzo niechętnie.. mogę tylko powtórzyć, że ten, kto zatwierdził te zmiany, powinien wylecieć z firmy.. pomijając nawet wygląd (co trudno zrobić..) to on w każdym możliwym aspekcie jest dużo, dużo wolniejszy. Na 6.xx wszytkie chodzi idealnie płynnie, na 7.xx idealnie się przycina.. Internet, Google Maps, menu.. ) i chciałem wszystko zsynchronizować, ale nie da się (lub mi się nie udało) zrobić tego automatycznie - w sensie, że wszystko to, co było w poprzednim iPadzie - w takiej samej kolejności (ilość ekranów, rozmiesszczenie ikon itp.) znajdzie się na nowym.

Da się w ogóle tak zrobić?


Teraz zacząłem robić to ręcznie, ale chciałbym zrobić coś takiego:

1) Podłączam poprzedniego iPada i zgrywam z niego wszystko na komputer (i tylko to ma zostać)

2) Podłączam nowego i wszystko z komputera zgrywa się na niego (w dokładnie takiej konfiguracji)


Possible..?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post