Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.02.2014, 21:41   #211
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
A co ze sztucznymi ograniczeniami?
Wiesz.. w zasadzie poza tym, że np. teraz zamiast po prostu zgrać programy ze starego tabletu i wrzucić na nowy (chociaż.. tu w sumie trudno winić mi iTunes, bo generalnie zwykle z programami sprawa nie jest łatwa) muszę próbować z tymi kopiami zapasowymi i niezbyt mi się to widzi, to generalnie trudno byłoby mi wskazać jakiś konkretny problem z tym systemem związany.

Nie wiem - może duże znaczenie ma tutaj moje nastawienie - tablet ma być do konsumpcji treści, a nie do pracy i nie ma tu dla mnie aż takiego znaczenia, żeby dopasować go do swoich potrzeb. A nawet jeśli to.. wygląd mogę zmienić, rozmieszczenie ikon również, pogrupować je itp. według własnych potrzeb też.. W zasadzie nie wiem, czy mam jakiś konkretny problem związany z tym, że to Apple.






Przy okazji jeszcze jedno pytanie - mniej lub bardziej udanie przywróciłem jakby kopię poprzedniego tabletu (podochodziło kilka programów nie wiem skąd, ale to już nieważne). Teraz się jeszcze pobawię i zrobię tak, żeby na nowym mieć to, co chcę i tak jak chcę. I teraz pytanie - jak już to będę miał, to czy da się zrobić tak, żeby na dany moment we wszystkich bibliotekach, kopiach itp. zostało TYLKO to, co jest na tablecie? Chodzi mi tutaj głównie o programy, żebym nie musiał ich wszystkich z konta usuwać dodatkowo ręcznie na komputerze.
(normalnie jak coś usunę na tablecie, to w bibliotece na komputerze zostaje i to w sumie jest ok, bo nie wszystko chcę w danej chwili mieć dostępne, ale niekoniecznie chcę to też usunąć bezpowrotnie, natomiast jednorazowo chciałbym to automatycznie zrobić - niech wszystko to, co nie jest w danym momencie na tablecie zniknie z konta)
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online