Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.02.2014, 09:01   #57
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mucio Podgląd Wiadomości
Niestety dupa blada !!! przepuściłem oryginalny film Niesamowity Spider Man ( bo wiedziałem że ma cinavie) przez AnyDvd na twardy dysk i nici !!!!! cinawia nie została zablokowana. Pewno żeby zobaczyć film muszę włączyć AnyDvd znowu. co tak naprawde nie stwarza dla mnie problemu. Lecz padł mit jakoby program slysoftu blokował cinavie przy riipowaniu blu-ray( zresztą szanowny kolega pisał o tym że nie zawsze to działa ! tak jak trzeba ). Użyłem DvdFab i utworzyłem zabezpieczoną płytę Blu-Ray. lecz po próbie odtworzenia na Cyberlink Power dvd 13 widniał komunikat że płyta jest uszkodzona ! Być może stało się tak dlatego że posiadam tylko jeden napęd blu-ray w kompie,,, bo wyczytałem na tym forum że potrzebne są dwa napędy aby przegrać w ten sposób płytę bezpośrednio na płytę poprzez DvdFab! Masakra....
Fakt będziemy czekać na rozwój sytuacji. lecz pewno pojawią się to nowe rodzaje zabezpieczń.. przecież jest to rodzaj kryptologi (szyfrowanie) a w świecie cyfrowym to jest ciężki orzech do zgryzienia trzeba być nie lada fachurą żeby znać się na tym wszystkimpozostaje
W DVDFab musisz od razu wskazać napęd (może być jeden-nie potrzeba dwóch) na który będzie zapis -nie możesz zapisywać na twardym dysku w tym wypadku materiału.
Napęd musi też obsługiwać funkcję 'binding nonce generation' która przetwarza 128bit klucze zabezpieczenia AACS z którym ścisłe jest powiązana Cinavia

Cinavia copy protection




.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post