Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.02.2014, 10:09   #97
adax
Iniemamocny
 
Avatar użytkownika adax
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Lokalizacja: woj. lubuskie
Posty: 4,362
adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj Podgląd Wiadomości
czym konkretnie jesteś rozczarowany?




zawsze podobały mi się "ładne panele" szczególnie te od Pioneera po prostu urzekły mnie

Spodziewałem się trochę lepszych wypałów,Liteon wypalał te płytki zdecydowanie lepiej chociaż miał gorszy jitter. Przetestuję jeszcze kilka płytek to się zobaczy........... może zaskoczy. No i ten niedziałający dołączony soft.

Panel przedni w tym modelu 209 EBK box nie wygląda tak źle,białe napisy na panelu BDXL i Pioneer, dioda świeci wprawdzie na zielono a nie w topowym niebieskim kolorze no i brakuje tego modnego srebrnego przycisku ale to już kwestia indywidualnego gustu.

Edit:

Pioneer BDR-209\S09 BD-R x16-pobrane.jpg
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez adax : 25.02.2014 o godz. 11:08
adax jest offline   Odpowiedz cytując ten post