Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.03.2014, 08:43   #85
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
i tu cały problem kupiłem w Auchan Bielsko-Biała podczas przeglądania sterty pudełek gdzie w środku są cake
i patrze ta wygląda inaczej :-) wiec mowie trzeba kupić i zobaczyć co to będzie :-)

niestety mieli około 20 pudełek z czego tylko ten jeden który kupiłem był inny
Ty to wszystkie dobre płyty nam wykupisz
Ja przy porządkach w moich zasobach znalazłem box w slim-ie pack 5szt Maxell DVD+R DL 2,4 ze starych lat ale nawet zdjęcia ich ani testu tu nie mogę dodać bo nie dość że testujących nas zostało do policzenia na palcach jednej ręki to admiralicji to zwisa.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl

Ostatnio zmieniany przez czary2mary : 04.03.2014 o godz. 08:47
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post