Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.03.2014, 08:54   #13
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Leman39 Podgląd Wiadomości
Palone pod Windows XP Pro SP3, MB ASRock, proc na 478 Pentium 4 nagrywarkami:
Plextor PX 755A (Biały pod ATA)
Plextor PX 755UF (Czarny pod USB 2.0)
Ihas 122

Programy: Nero 8, IMG Burn 2.5.8.0, CDBurnerXP, Alcohol 120%.

Windows 7 Pro SP1, Asus P7P55D-E Deluxe, Proc. i7.
Palone na:
iHAS 524 B
Pioneer 209 EBK
Plextor 755UF (Czarny, ten sam po USB co podpiąłem do XP)
Plextor 755A (Biały, który miałem w XPku na IDE dałem do obudowy od tego czarnego Plexa go na czas palenia).

Soft: Nero 10, IMGBurn 2.5.8.0.

Tym samym softem jak wyżej paliłem też na Lapku Lenovo, z jakąś tam Matshitą czy czymś innym. To samo.

Poniżej obrazki tych plam (naklejonego czegoś), o których pisałem wcześniej:
Załącznik 65208

A takie coś palą mi napędy od spodu:
Załącznik 65209

Zwróćcie Panowie proszę uwagę na tę taką mozaikę (mały obszar plamki w lewej górnej partii mniej-więcej).

A to wczorajszy wypał na Pionku EBK.
Wczoraj (wierzcie mi na słowo) płyta miała 93/100, a dziś?

Załącznik 65210

Dodatkowo dałem 10 sztuk brackiemu (cichaczem).
Ma ode mnie jakiegoś IHAPa z demontażu. Palił Alcoholem, ale nie sprawdzał i nie ma tych płyt, ale nie to mnie zdziwiło, a pewne zdanie wypowiedziana przez niego: "Te płyty co mi przyniosłeś są na górze takie, jakby wilgotne" (bez podtextów oczywiście proszę ).
I faktycznie, przejeżdżając po nic palcem, zostawia się ślad, jakby zmazywało się jakąś wierzchnią warstwę (osad, pył, wilgoć? może...) plus, markery Platinum ciężko na nich "tłoczą").
Może czepiam się pierdół, może to wszystko bez znaczenia, ale chodzi o to, że paląc dla klientów pod konkretne zamówienia, nie można sobie pozwolić na stratę nośnika, kilku złotówek i cennego czasu. (Proszę również o nie sugerowanie się etykietą "Archiwum MP3", gdyż użyłem do testów takowych plików, by jak najbardziej optymalnie wypełnić płytkę po "brzegi" do testów.)

Jutro, jak tylko z rana udam się do SV, to będę miał możliwość wypalenia na PX 716 SA oraz Plextorze 850.

Załączę wyniki również.

Masakra...
Jak dla mnie to na 100% płyty padlina -trudno powiedzieć dlaczego-ale trzeba pamiętać że pomysłowość Polaka nie zna granic-być może to jakaś partia z odrzutów dana sprzedawcom tylko do testów ,albo ktoś w kontroli jakości przeoczył lub przymknął oko w CMC.
Ale czasami się tak zdarza


Ja trafiłem na padlinę Verbatima DVD-R Tajwan z Pro-Disc
Wszystkie miały fatalne wyniki cały cake
LG BH16NS40/WH16NS40/BH16NS48

...
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post