Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.03.2014, 19:04   #2
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,301
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Hmm. Moja obecna instalacja Windowsa 7 liczy sobie nieco ponad 3 lata (jest z grudnia 2010). Była to druga instalacja od zakupu, przy pierwszym razie chyba trochę przekombinowałem W międzyczasie dwukrotnie dokładałem RAM, raz zmieniłem procka, raz kartę graficzną.

Na tym samym komputerze mam jeszcze Windowsa XP, jeszcze starszego, ale to się raczej nie liczy - po prostu od instalacji siódemki włączałem go jedynie kilkanaście - kilkadziesiąt razy, dla zainstalowanych i skonfigurowanych tam programów; w ciągu ostatniego roku może z dwa razy się zdarzyło. Nie ma się więc co dziwić, że jeszcze działa, jest jak auto zaparkowane w garażu (choć i te po pewnym czasie nieużywania się zepsuje)

Na razie nie widzę wyraźnych oznak spowolnienia systemu. Do testów używam świeżych kopii instalowanych na oddzielnych HDD i wcale nie działają znacznie wolniej. Owszem, pewien bałagan już jest, ale w miarę regularna dbałość o jako taki porządek daje efekty.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post