Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.03.2014, 12:52   #11
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,514
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Meanthord Podgląd Wiadomości
Sorry za post pod postem, ale znowu epic fail.
W końcu znalazłem kartę, która działa i odpala wszystko. Problem polega na tym, że - jak napisałem post wcześniej - czytnik SD jest podpięty pod port A. Z tego powodu gry nie mogą zrobić save`a, bo w porcie B żadna gra na starcie nie rozpoznaje memorki jako domyślnie podłączonej do tego portu (B). Gdyby czytnik SD podłączony był do portu B nie byłoby sprawy.
W Swiss niby można emulować MC w kwestii zapisu na SD, nawet tworzy się plik o nazwie memcard-coś tam, ale co z tego skoro to chyba kiepsko działa, np. Mario Kart przy takiej emulacji nie uruchamia się w ogóle.

Jakieś pomysły, podpowiedzi co z tym fantem zrobić?
Emu_kidd (autor Swissa) wspominał o tej opcji, i jest ona dość wadliwa na chwilę obecną i nie zaleca korzystania z niej. Co do czytnika to ja też mam na stałe przylutowany do mobo, z tym że do portu B i dla mnie jest to rozwiązanie tymczasowe bo za kilka groszy zamówiłem to:
http://dx.com/p/wiikey-sd-card-adapter-for-wii-3993
(12zł, darmowa wysyłka).

Także zamów, a jak przyjdzie to odlutujesz ten aktualny czytnik
__________________
szczuru jest offline   Odpowiedz cytując ten post