Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.03.2014, 19:21   #126
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@x
Toc Pan mnie rozumiesz doskonale. Dlatego z NASow wybralem rozwiazanie bez wiatraka, 1800 obrotow juz mnie wkurza i nie rozumiem idei Surface Pro. Tablet z wiatrakiem? Litosci...
Wszyscy wiemy jak jesteś wierny jednej firmie.


Cytat:
Napisany przez NImal
kto tu o konsoli mowi (andy )
Właśnie nie wiedziałem co chcesz osiągnąć


Cytat:
mysle tu raczej o wlasnorecznym zrobieniu sobie smarta czyli filmy, muza, pewnie szybkie sprawdzenie e-maila czy jakis portali spolecznosciowych, youtube itp
ewentualnie pobranie jakiegos torrenta (raz na bardzo dlugi czas)
wiec zastanawiam sie, czy robocik nie bedzie wygodniejszy od malinki, szczegolnie, ze roznica mocy obliczeniowej jest kolosalna przy tej samej cenie
DO płynnego przeglądania stron itp faktycznie robocik nada się lepiej. Pytanie tylko jak to się będzie obsługiwało za pomocą myszki

Cytat:
za to malinka umozliwia rozwoj, czego na robociku nie bedzie (z drugiej strony - czy za 2-3 lata ktorkolwiek bedzie myslal o rozbudowie kompa z 700 MHz procem i 512 MB RAM?)

to takie tam rozwazania
To jest rozwój w inną stronę. Czujniki, automatyzacja...


Moim zdaniem lepiej dla Ciebie będzie jak kupisz robocika po uprzednim sprawdzeniu jak się spisuje obsługa myszką.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post