Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.03.2014, 06:40   #2
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez smagal Podgląd Wiadomości
Witajcie,

Mam problem z płytą bluray, którą skopiowałem na komputer.
Było to oryginalne wydanie filmu. Niestety to był chyba błąd - skopiowałem po prostu zawartość płyty na dysk twardy. 3 foldery, wiadomo BDMV, CERTIFICATE oraz trzeci AACS...

Po 1 nie mogę odpalić żadnego z plików m2ts jakimkolwiek programem.
Po 2 nie mogę ich konwertować
Po 3 gdy za pomocą programu ImgBurn zrobię obraz płyty, to żaden program jej nie może odtworzyć...
Po 4 nawet program BlueFab (dawny DVDFab) nie może nic zrobić z obrazem tej płyty

Czy mogę zrobić cokolwiek z tymi plikami aby nadawały się do odczytu?

Proszę o pomoc
Płyta zabezpieczona przed kopiowaniem -do zgrania oryginału potrzebne oprogramowanie (np AnyDVD HD)
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post