Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.04.2014, 13:01   #63
mucio
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 22.02.2014
Posty: 29
mucio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Question

Cytat:
Napisany przez artur111bartek Podgląd Wiadomości
Na teraz
1.Pionek lub LG bo posiadają :

Napędy muszą mieć support 'binding nonce generation'-do sprawdzenia w DVDFab lub ImgBurn")

( ja oczywiście Liteona kupiłem , tak tak już dawno wiem że nie wiem po co , ale już dawno w koszu)

2.DVDFab
3.Płyta wielokrotnego nagrywania BD

... i bye bye Cinavia.

można potem tsMuxerem wyjąć audio DTS HD MA.

Za 300 zł to wolę Pionka BD kupić .

A'propos : jak to "w praniu" wychodzi? Ktoś już to robił?
Wszystko jest pięknie i ładnie. lecz po pierwsze trzeba sobie zdać sprawę że kopiowanie zabezpieczonego krążka z cinawią poprzez DvdFab wymaga oryginalnego nośnika ! po drugie taki nośnik może nie działać we wszystkich odtwarzaczach,i po co nagrywać film na płytę wielokrotnego zapisu skoro ma się oryginał po to aby potem skasować ten oto nośnik.Jeszcze jedna kwestaia. aby DvdFab działał prawidłowo przy tej operacji należy wykupić licencje na ten program. co nie jest takie tanie. DvdRanger natomiast usuwa cinawie całkowicie zamieniając niestety dzwięk Dts Hd na DD 5.1 (ac3) lecz jest on na wysokim a nawet bardzo wysokim poziomie! Pytanie kogo na co stać i co kogo interesuje. Dodam tylko że czarne chmury zebrały się nad DvdFab i AnyDvd(slySoft) ten pierwszy przenusł sie na serwery chińskie .. zobaczymy co dalej?!? /

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Nowa wersja DVD-Ranger CinEx HD 6.0.2.4

Changes in DVD-Ranger 6.0.2.4:

Improved database structure to read better downloaded torrent files. It can now be opened with MKV files MasterHD audio stream, ISO images and copies from the local hard disk.
Built-in virtual AACS folder. In many Blu-ray copies from the internet the AACS folder is missing. Now the option ***8220;user virtual AACS folder***8221; can be used to emulate an AACS folder. Thus, the cross-mapping dialog is opened forcibly.
MKV (with DTS audio) files can now be opened with the virtual AACS folder. Until the files are well muxed.
Remote access to changed database information files.
Fix: Internal Player crash with missing audio packets
Tak wiem że ukazał się nowy DvdRanger< dzięki za info !

Proszę nie pisać posta pod postem. Forum umożliwia multicytowanie. /grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 04.04.2014 o godz. 13:07
mucio jest offline   Odpowiedz cytując ten post