Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.04.2014, 22:39   #4741
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Ale Insignia ma wyższe taktowanie i ekran FullHD, dwa akumulatory w zestawie.
FullHD to akurat wada. Do multimediów nie problem. Ale procek trochę za słaby do takiej rozdzielczości w 3d.

Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
I masz pełny serwis, wsparcie i updaty polskiego producenta, w przeciwieństwie do importu z chin.
Producenta? Dla mnie producent, to właściciel fabryki. Gdzie ta fabryka GoClevera?

Polskie to tam jest logo. Więc żeby doczekać się update Andka, to trzeba poczekać aż wielkie G go wypuści, potem chińczyk wypuści customizację dla swojego oema, a potem "polski producent" go zlokalizuje.
A jak komuś zależy na updateach, to i tak powinien wybrać markę popularniejszą na świecie z prężną grupą lubiącą tworzyć custom romy. GoClevera żadnego nie ma nawet na needrom.com

Ładnie tu też widać, jak państwo nas kroi. U Chińczyków można kupić Star X920, który jest prawdopodobnie mocno "spokrewniony" z GoCleverem, ale ma więcej ROMu <500 zł z przesyłką. A ile u nas wychodzi 5x? 800zł?
Gwarancja? Serwis w kraju? Jak mi się już przydarzyła awaria, to mnie gwarant odzierał ze złudzeń, jak to super gwarancja krajowa działa. Typowa odpowiedź to nieprawidłowe użytkowanie, usterka mechaniczna itp.Generalnie doktoryzują się w spuszczaniu klienta na drzewo. Chińska gwarancja podobno lepiej działa.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online