Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.04.2014, 13:53   #28
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Arepo Podgląd Wiadomości
Mnie też złapało i aktualnie myślę nad kupnem gramofonu. Ponieważ mam wieżę Technics'a, celuję w tego producenta. Przy cenie do 500 zł, polecany w sieci jest model SL-QD33 i na niego pewnie się zdecyduję. Wiem już, że najlepiej gdyby posiadał on oryginalną wkładkę i igłę, gdyż zamienniki wypadają słabo. Na co jeszcze muszę zwrócić uwagę przy kupnie używanego gramofonu? Pytam, gdyż nigdy swojego nie posiadałem i dopiero zaczynam naukę
Solidny sprzęt jak trafisz na egzemplarz w dobrym stanie. Full automat i napęd bezpośredni czyli praktycznie trudny do zniszczenia -jedyne co nietypowe (mocowanie T4P)to wkładka którą pewnie i tak prędzej czy później musisz wymienić po tylu latach . A wątpię żebyś znalazł gdzieś oryginał .
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post