Dyskusja: Windows Phone 8.1
Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.04.2014, 20:13   #10
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Nawet nie mam ochoty tego wgrywać, w ogóle nic nie mam ochoty wgrywać na WP taki to dla mnie szajs
Pogrubiony przeze mnie tekst jest tutaj kluczowy, dla ciebie. Wielu użytkowników (w tym ja) się z tobą nie zgodzi. Pamiętaj, że tych wielu użytkowników wybrało ten system świadomie. Wielu zaś wzięło w najtańszym abonamencie u operatora (mowa oczywiście o najtańszej 520-tce), nie znając w ogóle WP i stąd podobne opinie do twojej się pojawiają. Niemniej jednak w tej grupie są też zadowoleni użytkownicy, nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.

Polecam przeczytać: Nie bądźmy Fanboyami, czyli savoir-vivre komentowania w sieci.

Cytat:
Nadaje się jedynie do mailowania, sms, dzwonienia i może jeszcze mapy- wtedy nie denerwuje.
Wg ciebie Patrz wyżej Dodam jeszcze, że nadaje się jeszcze do wielu innych rzeczy. W innym temacie już pisałem, najpopularniejsze aplikacje z Androida i iOSa są również dostępne na WP (m.in. aplikacje bankowe, społecznościowe, gry). Czy właśnie takich aplikacji nie potrzebuje przeciętny użytkownik smartfona? Dla administratorów znajdzie się też TeamViewer i klient SSH (najbardziej znany z niemobilnych systemów PuTTY też jest w drodze). A to, że WP ma ograniczone opcje personalizacji to już inny temat. Powtarzam, świadomy użytkownik WP zdaje sobie tego sprawę
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post