Dyskusja
:
VERBATIM DVD-R 16x 4.7GB
Podgląd pojedynczego posta
06.05.2014, 11:05
#
5
czary2mary
Zamaskowany
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,714
Cytat:
Napisany przez
dune2
Czyli to koniec dobrych plyt dvd verbatima ?
Z dobrymi płytami pożegnaliśmy dobre kilka lat temu
dziś modlimy się żeby dały się nagrać i odczytać
__________________
Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika czary2mary