Dyskusja: Windows Phone 8.1
Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.05.2014, 09:00   #21
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Chyba najbardziej zaawansowany klient Twittera na swiecie, korzystaja z niego agencje PRowe obslugujace wiele kont. Sama nazwa jest zreszta wymowna wiec latwo sie domyslic - zgrywasz sie jak nastolatek co to niby nigdy nie slyszal o piosence "Ona tanczy dla mnie" zeby podkreslic jaki to on jest alternatywny...
pytałem zupełnie poważnie, ponieważ nie używam żadnych "serwisów społecznościowych" i naprawdę nie mam pojęcia czym się różni Twitter od Facebooka, a one razem od NK.
Doskonale znam piosenkę "ona tańczy dla mnie"., ale "znam" nie oznacza, że muszę ją kupić.
Podobnie "serwisy społecznościowe" - wiem, że są ale to nie znaczy, ze muszę je znać i używać. Poza tym, już dawno skończyłem 15 lat.
Dlatego nie jestem w stanie powiedzieć, czy brak Tweetbot'a w WP8 to jest poważny brak czy nie.
Być może pewna grupa użytkownków odbiera to jako powazny brak - ja nie wiem. Domyślam się, że ta aplikacja jest dostępna na ajfona?

P.S. Angry Birds też nie mam.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post