Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.05.2014, 16:32   #244
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez wkargo Podgląd Wiadomości
Witam

Stoje przed dylematem zakupu mojej pierwszej wypalarki BD.

Glowne przeznaczenie archiwizacja danych ( nie zamierzam palic filmow)

Z tego co poczytalem na forum mam na oku albo LGka S40 albo Pionka 209.

Sklaniam sie ku Pioneer 209. ( jesli dobrze wyczytalem lepiel pali ale ma gorsza korekcje bledow ). Prosze o sugestie czy to dobry wybor.

Chcialbym przy okazji zakupic pakiet plytek BD-R do tej nagrywary . Jakie polecacie z Waszego juz doswiadczenia do tego Pinoka ?

Z gory dzieki za informacje.
Pionek zdecydowanie lepiej sobie radzi z CD-R i DVD-+R i DL od LG .
W temacie BD-R obie bardzo dobrze sobie radzą .
Jeżeli płyty do archiwizacji to tylko i wyłącznie Panasonic BD-R

http://allegro.pl/blu-ray-panasonic-...147278655.html
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post