Dyskusja: The Last of Us
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.05.2014, 16:23   #37
CeKa
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 19.03.2013
Posty: 159
CeKa zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Kurcze no ja zaczolem w to grac z jakies 15% przeszdlem w/g save i dalej nie wiem o co chodzi w tej grze jaki jest jej cel biegam po jakis blokach i piwnicach , jakas porazka . propo dlc szkoda gadac ja nawet nie wiem jak tego urzyc .
Misiozol nie załamuj mnie . Po pierwsze wg. mnie to jedna z najlepszych gier ostatnich lat, która cechuje się świetną grywalnością, jako taką "swobodą" gracza, świetną fabułą, dobrymi tekstami, całość utrzymana w tym ponurym nastroju(udany PL dubbing). Minusem tej gry jest to że trzeba nauczyć się w nią grać(znalazły by się i inne, ale uważam je za nieznaczące, nie przeszkadza mi że zainfekowani nie rzucają się na kompanów podróży, myśle że było by to fest upierdliwym i przysporzyło wielu problemów podczas rozgrywki)
Bez kitu Misiozol ale trzeba mieć talent żeby zaciąć się w tej grze, chyba trochę pobłądziłeś skoro sobie nie radzisz... Tą gre można przejść bez amunicji.
Poświęć kilka minut żeby zapoznać sie z lokacją, a gwarantuje że sobie poradzisz. DLC nie używałem więc nie wiem.
Podsumowanie:
Poświęć trochę czasu i chęci aby nauczyć się grać, a gra przyniesie Ci niezłą frajdę. Tożto LoU można śmiało równać z GTA V
__________________
"I wyszedłeś, jasny synku, z czarną bronią w noc,
i poczułeś, jak się jeży w dźwięku minut - zło.
Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką.
Czy to była kula, synku, czy to serce pękło ?"
K.K. Baczyński

Kochają za kłamstwa, nienawidzą za prawdę.
CeKa jest offline   Odpowiedz cytując ten post