Dyskusja: Windows Phone 8.1
Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.06.2014, 14:32   #26
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Ależ sobie jeździj po androidzie ile tylko chcesz. Gratuluje miesiąc czasu
ja rozumiem, że uważasz, że miesiąc to dla mnie za mało, żeby poznać Androida, jego wady i zalety? czy też moze inaczej - czy uważasz mnie za windowsowego idiotę, który potrafi tylko klikać "dalej" ?


Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
@Yossi myślę, że Patrix ocenił system tak jak myśli. Ty natomiast próbujesz się odegrać i wciągnąć go w bezsensowną dyskusję. Mam rację?
nie, nie masz racji.
Chciałbym, żeby na temat WP dyskutował ze mna ktoś, kto używał go co najmniej przez miesiąc, tak - jak ja Androida.
Jeśłi ktoś zna WP tylko z Linuxowych forów (gdzie MS jest synonimem szatana) i nigdy go nie używał, to dyskusja nie ma sensu.

Przykro mi, ale ja nie przyjmuję argumentow typu "nienawidzę Windows bo to jest Windows i ja go nienawidzę"

To już wolę "tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie".

Sam widzę cały szereg wad systemu Windows Phone i chętnie je tutaj opiszę, ale tylko, jesli ktoś napisze "używam WP i nie działa mi to i to". Wteedy albo napiszę "masz rację, ten szajs nie działa", albo napiszę jak to zrobić, jeśli będe wiedział.
No chyba, że ktoś napisze "nienawidzę WP bo nie jest wystarczająco różowy i nie ma tapety z kucykami".

********************************

EDIT
W Windows Phone można zrobić Różowe kafelki - ktoś chce zobaczyć?
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"

Ostatnio zmieniany przez Yossi : 05.06.2014 o godz. 14:39
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post