Dyskusja: Windows Phone 8.1
Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.06.2014, 15:29   #27
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yossi Podgląd Wiadomości
ja rozumiem, że uważasz, że miesiąc to dla mnie za mało, żeby poznać Androida, jego wady i zalety? czy też moze inaczej - czy uważasz mnie za windowsowego idiotę, który potrafi tylko klikać "dalej" ?
Ależ słodź sobie dalej... tak ładnie Ci to idzie... Ja Cię w żaden sposób nie nazywam.
Ja nie używam WP od wczoraj. Widzę, nie możesz przeboleć negatywnej opinii, którą już raz opisałem.
Twoje uporczywe dążenie do "niewiadomoczego" w ostatnich postach tutaj, oraz zaczepki (raczej nie tylko ja to zauważyłem) uważam za dziwne.
Nie mam pojęcia jak połączyłeś moją opinię o WP bezpośrednio z "autoinwektywami" pod swoim adresem i za wszelką cenę próbujesz sprowadzić rozmowę do dna.

Z tym używaniem co najmniej miesiąc nie przesadzaj, ja używam WP gdzieś od ok pół roku po jego premierze, Androida jeszcze dłużej, podlicz sobie sam...

Jeśli zaś masz problem z przyjmowaniem argumentów, to przeczytaj je ponownie ze zrozumieniem.
Istnieje coś takiego jak indywidualne preferencje, których żaden PR'owiec nie zmieni, a co od dawna próbuje zrobić ten zawód, dlatego (mam nadzieję) nie nosisz różowego swetra.

A może Ty masz jakiś związek z MS? To forum jest wysoko w google, wcale nie zdziwiłbym się gdyby kogoś oddelegowali...

PS
Akceptuję, że nienawidzisz Androida, po co mam Cię do niego przekonywać?
Żaden w tym sens, to Ty się w moich oczach z tym męczysz nie ja.
__________________
amiga500site

Ostatnio zmieniany przez Patrix : 05.06.2014 o godz. 15:33
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post