Dyskusja: HTC Legend
Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.06.2014, 20:17   #1
DarkSlide97
Kiedyś to było
 
Avatar użytkownika DarkSlide97
 
Data rejestracji: 17.11.2013
Posty: 1,912
DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Talking HTC Legend

W dniu dzisiejszym udałem się na pocztę w celu wymiany świstka zwanego awizo na paczkę, w której znajdowała się moja nowa komórka .

Nowa komórka to oczywiście HTC Legend, którego zakupiłem na AlleDrogo.

Po kilkugodzinnej zabawie, dostosowywaniu, ściąganiu aplikacji itd. (chyba każdy tak ma z nowym telefonem ) wrażenia jak najbardziej pozytywne. Przede wszystkim telefon jest z aluminium. Ma to niestety odzwierciedlenie w jakości sygnału( w domu prawie wcale nie ma, na zewnątrz jest lepiej). Ważniejsze jest to, że gdy trzyma się telefon w ręku to nic nie trzeszczy, nie skrzypi i się nie ugina. Ekran AMOLED, wywołuje bardzo dobre wrażenie .

Oryginalnie w telefonie był Android 2.1. Oczywiście gdy tylko wpadł w moje ręce dostał aktualizację do Froyo i Google Play(na telefonie był Android Market, o dziwo normalnie działajacy), którego musiałem ciągnąć z chomika bo telefon nie chciał go zaktualizować .
Pomimo wolnego jak na te czasy procesora 600Mhz i tylko 384MB Pamięci RAM telefon w ogóle nie zwalnia i nie trzeba używać task killerów. Źywotności baterii nie będę oceniać, bo mam go dopiero od kilku godzin.

Co do wad:

- nie wiem czemu, ale gniazdo jack nie działa jak powinno - wykrywa słuchawki na 2 sekundy i nic poza tym. Trzeba będzie go wyczyścić lub zakupić adapter miniUSB>jack.

- czasami (bardzo rzadko) ekran źle się dotyka np. dotykam dół a zaznacza górę. Ale tak jak wspominam, dzieje się to bardzo rzadko, poza tym telefon nie jest najnowszy, więc w sumie można to wybaczyć

- zasięg niestety ograniczony przez metalową obudowę.

To chyba tyle Tak się chciałem pochwalić.
__________________
CPU: i7 3770 4Ghz GPU: MSIGTX960 RAM: 16GB DDR3 1600Mhz HDD: Toshiba P300 3TB SSD: ADATA SU650 240GB DVD: LG GH24NS95

DO WHAT YOU WANT BUT THINK ABOUT THE OMEN
DarkSlide97 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online