Dyskusja: HTC Legend
Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.06.2014, 20:48   #4
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,832
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Sorki, że tak krytycznie, ale...
jeśli telefon ma służyć do tego, co sugeruje jego nazwa to kiepski zasięg jest niewybaczalną wadą. Zakładam oczywiście, że piszesz o tym mając porównanie z innymi wcześniejszymi aparatami. Może u ciebie po prostu jest słaby zasięg?
Obudowa nie musi być z aluminium, żeby nic nie skrzypiało - jak jest dobrze wykonany, to nic nie ma prawa skrzypieć.

Kwestii dotyku ekranu nie będę roztrząsał, ale na swoim jeszcze nic takiego nie zaobserwowałem (a używam jakieś 3/4 roku). Nie piszę na jakim, żeby nie było...ale nie powinno nic takiego się zdarzać na nowym telefonie.

Ze słuchawkami też dziwne To na pewno nie kwestia jakichś ustawień?

Mam nadzieję, że sprzęt jakos się dotrze i będzie ci dobrze służył.
Jednak dla mnie z tymi wadami telefon jest do zwrotu/reklamacji.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post