Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.06.2014, 12:04   #1
FullMetalJacket
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 13.06.2014
Lokalizacja: LDZ
Posty: 3
FullMetalJacket w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DEV2 hd0/__boot/boot.elf Czerwony Ekran Śmierci (PS2 70003 Modbo760+HDD)

Witam serdecznie forumowiczów, ostatnimi czasy znalazłem swoją 75001 gdzieś w zakamarkach, nie posiadała ona ni to modbo ani innych "siupów". Gry które mam wszystkie w oryginale wywalają na mine środkowy palec, albo porysowane (kumplu pożycz gre) albo laser ma fochy, obecnie mam synka który ma 19 miesięcy i myśląc toroszke o zaszczepieniu w nim bakcyla na jakieś gierki (buduje też arcade cabinet) postanowiłem poczytać troszkę o tym jak to zrobić konsole bardziej niewrażliwą na upływ czasu i wpadłem na teskty o tym iż
można mieć w slimie hdd tylko ze wersji jak w tytule, znalazłem uwała zakupiłem, w drodze z giełdy nabyłem też modbo po chłodnym bro i jakiś 3~4 godzinach mogłem uruchamiać "kopie bezpieczeństwa" z dysku itp
Dysku użyłem Samsung 160gb/8mb/5400mpr dokładnie taki jak ten (i.ebayimg(.)com/00/s/NzY4WDEwMjQ=/z/-6AAAOxyeR9TLXio/$_72.JPG).
Cały problem polega na tym iż chcę aby konsola botowana była tylko z dysku (uLaunchELF), co ja już nie robiłem, jakich tutorjali ja nie czytałem.
Zawsze po instalacji czy to linuxem live intaler (cały po hiszpańsku) czy matrix instalerem zawsze mam czerwnoy ekran
jedynie na innym dysku 6gb toshiba 2,5 cala udaje mi się botować ze wszystkich zainstalowanych programów.
Dysk formatowałem Winhiipem z ustawieniami 48 bit po formacie leciał matrix installer, który to informował, pytał, instalował potem konsole gasił, lecz zawsze wynik ten sam RSOD czsami po 4 minutach czasami odrazu. Kopiowałem też ręcznie do hdd0/__boot/boot.elf pamiętając o małych literach
Lecz jedno ale mnie zastanawia, jako iż dysk jest sprawny.
Jesli odpale Format (na ps2) to mówi mi ze mój dysk nie jest poprawnie sformatowny, a Winhiip na to że dysk ma posypane sumy kontrole i czy naprawić (każdorazowo)
Proszę serdecznie o pomoc nie jestem już w stanie nic sam wymyśleć
Dziś podstawie jeszcze 40 gb samsunga dla testu ale myśle że i 160 to troszke mało,
Pozdrawiam serdecznie Piotr

Ostatnio zmieniany przez FullMetalJacket : 13.06.2014 o godz. 12:31
FullMetalJacket jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online