Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.06.2014, 20:33   #8
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,514
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
FHDB wgrywasz przez instalator FHDB (nie FMCB). Niezależne od modchipa, ale bierze na siebie wszystkie ograniczenia OSD Update i może kolidować z modchipem. Nie wiem czy nie potrzebne są dodatkowe kroki jak wgrywanie OSD2 i preparowanie partycji na programy. Również nigdy tego nie używałem.

Jeśli uruchamiasz coś przez uLE (bez znaczenia z jakiego nośnika) to upewnij się że masz włączone restowanie IOP (pamięci podręcznej w której siedzą aktywne moduły).
FHDB instalujesz przez instalator FMCB 1.9x

Właśnie zainstalowałem. Jedyny błąd jaki miałem to brak uLe po instalacji ale dorzuciłem go ręcznie przez RESCUE.ELF

Po instalacji na hdd na partycji __system pojawisię plik osdmain a na partycji __sysconf folder FMCB.

Cytat:
Napisany przez FullMetalJacket
Nie jestem w stanie nic osiągnąć(z tego co pisze musi być sony browser 2.0, mój jest 1.40)
Nie prawda Żeby FMCB/FHDB zadziałały musisz mieć dowolną wersję OSD <2.00 (2.00 to tak zwany OSDSYS2/HDDOSD, który można dorzucić sobie na HDD - wprowadza obsługę klawiatury w Browserze i możliwość przeglądania HDD także w Browserze). W tym wypadku nie należy mylić wersji OSDSYS (np u mnie jest 1.20) z wersją firmware, który należy sprawdzić w przypadku instalacji FMCB (FMCB nie działa na wersji firmware 2.20 i ewentualnych wyższych).
__________________
szczuru jest offline   Odpowiedz cytując ten post