Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.06.2014, 09:27   #19
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,297
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Veroniczka Podgląd Wiadomości
Mam kopię Eeprom i firmware bin 1.03 od Asus BW-12B1ST.
Przywróciłam bez problemu kopię Eeprom do nagrywarki ale nic się nie zmieniło -nadal nie mogę przywrócić firmware do Asusa.
To dobrze-jest szansa na ratunek
Nie zminiło bo nic zmienić nie mogło na razie
Na PW dostałaś link do firmware PX-LB950SA-wgrywasz identycznie jak wgrywałaś poprzedni( metoda unlocked flasher).
Powinien bezproblemowo się zainstalować przynajmniej
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post