Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.06.2014, 16:14   #23
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,297
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Veroniczka Podgląd Wiadomości
Zrobione.
U mnie też zrobine przed meczami żebym potem czegoś nie uwalił.
Zmieniono tylko trochę danych dla bootcode - żadne dane dotyczące kalibracji napędu i
innych ustawień nie zmienione
Na 99,99% po wgraniu przez EEPROM Utility ,potem wyłączenie kompa i włączenie-- napęd powinien wstać
Oczywiście nie będzie działać lightscribe ale tylko i wyłącznie dlatego że Asus BW-12B1ST nie obsługuje tej funkcji.Hasło do pliku wysyłam na PW.

Asus BW-12B1ST/aktualizacja-2014-06-15_16-52-11.png

Asus BW-12B1ST/aktualizacja-2014-06-15_16-53-16.png


OSTRZEŻENIE!!!!!!
Na pliczek założyłem hasło które wysyłam tylko @Veroniczka
Bezpieczne wgranie tego zmodyfikowanego EEPROM tylko do napędu od którego jest jego kopia .Wgranie do innego grozi uwaleniem napędu i rozkalibrowaniem optyki!!!!!!!!!!!
Dołączone pliki
File Type: rar mod Plex PX-LB950SA.rar (1.3 KB, 41 oglądane)
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post