Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.06.2014, 14:04   #28
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Veroniczka Podgląd Wiadomości
Mam jeszcze pytanie co do Px-LB950sa -mam wgrany firmware 1.04 który przesłał mi czary2mary.
Na stronie cdrinfo.pl widzę 1.06 .Czy mogę go zaktualizować ?Czy to jest tylko
do oryginalnych napędów?
Masz najnowsze firmware W Plextorze już tylko chyba do sześciu umieć liczyć
To jeden z nielicznych przypadków kiedy firmware o oznaczeniu 1.04 jest nowszy niż o oznaczeniu 1.06
Oczywiście napęd możesz aktualizować jak normalny fabryczny Plextor
ale 1.06 nie wgrasz bo będziesz miała komunikat że masz najnowszy chyba że się uprzesz to musisz mieć w wersji bin i metodą unlocked flasher go wgrasz ale nie ma to najmniejszego sensu.
Niestety nasza strona troszkę miesza w tym temacie w głowach bo nie ma tam najnowszego 1.04.

Asus BW-12B1ST/aktualizacja-plex-b.png

Asus BW-12B1ST/aktualizacja-plex-.png
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post