Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.06.2014, 11:47   #7
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Veroniczka Podgląd Wiadomości
Nagrałam następną płytę na PX-LB950SA tym razem DVD TDK w programie Ashampoo Burning 6 Free z prędkością x 8.Chyba marnie to wygląda -LB-950SA ma problem z odczytem przy końcu ,natomiast Samsung SH-202 bez problemu to robi .Dziwne?
Wszyskie iHBS 112\212\312 i ich clony maja fatalny odczyt DVD- więc zupełnie nie patrz na jego wyniki na teście DVD -natomiast SH-S202N na bardzo dobrym chipsecie MediaTek MT1858LL jak najbardziej nadaje się do testów w OptiDrive Control
No i płytka marna-podkład RITEKF1 -loteria straszna z jakością tego nośnika .
Na tym samym w zasadzie napędzie -iHBS 212-2 u mnie Platinium DVD-R wygląda przyzwoicie ale to normalne co seria tych płyt to inna jakość
Platinium DVD-R


__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post