Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.07.2014, 10:06   #4747
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,290
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Kogoro Podgląd Wiadomości
Dorzucę w takim razie jeszcze dwa modele.
http://smartandroid.pl/Lenovo S898

Trochę bateria "malutka"

oraz patelnia
Overmax Vertis Mile
Miałem w ręku Lenovo S898-odpadł głównie przez złoto-jest tylko jak na razie w jednym kolorze -dresiarskim -bateria też nie zachwyca jak i brak slotu karty SD zresztą tak jak w S860.
OverMax zdecydowanie za duży

Pentagram Monster w zasadzie za zbliżoną cenę mam Jiayu G4S z 8-miordzeniowcem 2GBRAM\16ROM z podobno świetnym ekranem identycznym jak w Iphone przynajmniej tak chwali się producent i zachwyceni użytkownicy -i do tego jeszcze serwis i przedstawicielstwo w PL

Chyba bebechy wygrają nad designem i wyglądem -Jiayu G4S Ale jeszcze myślę -wybór naprawdę ciężki
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post