Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.07.2014, 12:50   #95
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Czołgista Podgląd Wiadomości
Jak mówią Chińczycy : "nie wchodzi się do tej samej rzeki dwa razy"

Było , minęło , "to se nevrati" jak mawiają nasi południowi sąsiedzi
Owszem. My jednak nie jesteśmy ani Czechami, ani (tym bardziej) Chińczykami. A starej miłości się nie zdradza.

Nie mnie to jednak oceniać, nie moja sprawa.

Cytat:
Napisany przez Czołgista Podgląd Wiadomości
[...]
Pamiętasz właściciela "mojego" serwera ? Pewnie tak ,
był u mnie 3 dni temu , jego żona umiera , ma stwardnienie zanikowe boczne.

[...]
Trudno Mirka nie pamiętać, zresztą miewam z nim kontakt od czasu do czasu - w końcu pośredniczy w zarządzaniu moją domeną, no i hostuje stronę.

O jego żonie jednak nie wiedziałem, to bardzo przykre.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post