Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.07.2014, 08:39   #21
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez superrrmario Podgląd Wiadomości
Komunikat mam tylko o AACS.
Komunikat w Fabie jest standardowy i odnosi się do wszystkich zabezpieczeń .
Przeskanuj AnyDVD i się dowiesz
Pokazany przez ze mnie zdeszyfrowany koncert Och Turnau-posiada zabezpieczenie wyłącznie AACS wersji AACS MKB 25 -najnowsze to jak dobrze pamiętam MKB 47

-2014-07-10_09-04-09.png

Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
To ja wiem w zasadzie to jest dla wybrancow z tendencja grubszej mniejszosci niz wiekszosci , ale nie zminia to faktu ze sa , wtedy mozesz sie wypiac na platne programy
Są ale do 2-3 napędów -----LG -seria H20 \ oraz jego OEM Plextor PX-920SA \BH12LS38 \i chyba Samsung SH-506 -do tego ostatnią wspieraną wersją jest AACS MKB 12 czyli filmy -media najdalej z 2009r.....................
Nie wszyscy są wielbicielami W STARYM KINIE
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post