Dyskusja: The Last of Us
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.07.2014, 16:18   #49
DejaVu
Guru
 
Avatar użytkownika DejaVu
 
Data rejestracji: 23.08.2008
Posty: 2,816
DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
To szczerze powiedziawszy tragedii wielkiej nie ma.



Czy dziewczynka przyjmuje obrażenia? Jeśli tak to być może dlatego tak zrobili, aby nie wyrywać sobie włosów z głowy przy n-tej śmierci Ellly (czy jak ona się tam nazywa). A jeśli nie, to też nie jest bug tylko błąd projektowy.



To nie jest błąd tylko założenie projektowe.
Mnie też to w grach drażni.



No to tu już możemy mówić o bugach, być może w fizyce, być może w mechanice gry.
Nie wiem jak na początku gry , ale w późniejszej fazie Elly ginie , w momencie gdy nią sterujemy , a gdy sterujemy Joelem to nie zdarzyło mi się i tak jak pisze Diabolique czasami gra jest frustrująca , np. gdy skradamy się w lokacji gdzie są ''klikacze'' i nadstawiamy uszy a tu nasi ''wspólnicy'' biegają jak te głupki nie mniej gra jest za***ista chociaż są też bugi jak Elly ucieka od tej bandy co jedzą ludzkie mięso , i ma tylko kosę , zdarzyło mi się skoczyć gościowi na plecy i była animacja jak go dźga , ale gościa nie było widać , po chwili pojawił się i mało jej nie rozwalił Ja tam starałem się zajrzeć w każdą dziurę , chociaż też wiele ominąłem lokacji jak miałem mało amo ,a było dużo przeciwników - a grałem na izi grze daję 11/10

Ostatnio zmieniany przez DejaVu : 16.07.2014 o godz. 16:26
DejaVu jest offline   Odpowiedz cytując ten post